صفحه اصلی / اخبار / ایران خودرو اهداف صمت را در IQS و CSI دوام محقق کرد

ایران خودرو اهداف صمت را در IQS و CSI دوام محقق کرد

دانستنی :محصولات گروه صنعتی ایران خودرو در دو شاخص IQS و CSI به طریق نظرسنجی از مشتریان اندازه گیری شده و بر مبنای نتایج این اندازه گیری، تمامی محصولات پرتیراژ این خودروساز توانستند اهداف تعیین شده از سوی وزارت صمت را محقق کنند.

به گزارش دانستنی ،از ایکوپرس، محصولات گروه صنعتی ایران خودرو در دوشاخص IQS و CSI دوام در شاخص هایی که  از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به طریق نظرسنجی از مشتریان اندازه گیری شده و بر مبنای نتایج این اندازه گیری، تمامی محصولات پرتیراژ این خودروساز توانستند اهداف تعیین شده از سوی وزارت صمت را در  شاخص IQS و شاخص CSI دوام محقق کنند.

شاخص IQS بیانگر تعداد ایرادات اظهار شده در سه ماه نخست مالکیت خودرو توسط مشتری و شاخص CSI دوام بیانگر میزان رضایت از کیفیت محصول پس از گذشت ۱۵ ماه از مالکیت خودرو توسط مشتری است.

این موفقیت حاصل تلاش تیمی در گروه صنعتی ایران خودرو در بخش های مختلف زنجیره تامین، مهندسی، تولید و کیفیت و بیانگر بی اثر ماندن تحریم های بین المللی در فرآیند کیفیت محصولات گروه صنعتی ایران خودرو بوده است.

درحال حاضر تمامی محصولات گروه صنعتی ایران خودرو در سایت های مختلف تولیدی،‌ براساس شاخص های منطبق بر شاخص های تعیین شده از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به صورت مستمر و روزانه پایش می شود تا محصولات همچنان در مسیر حفظ و ارتقای کیفیت حرکت کرده کنند.

اجرای پروژه های بهبود کیفیت در زنجیره تامین و تولید گروه صنعتی ایران خودرو در شرایط تحریم با جدیت زیادی دنبال می‌شود تا محصولات براساس شاخص های کیفیت منطبق بر خواست و نیاز مشتریان تولید و عرضه شود  .

این مطالب را نیز ببینید!

ظریف

ظریف وارد دوحه شد

وزیر خارجه کشورمان برای شرکت در اجلاس گفتگوی همکاری آسیایی وارد دوحه پایتخت قطر شد. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *