صفحه اصلی / اخبار / اقدامات پلیس امنیت اقتصادی در مقابله با پول های کثیف

اقدامات پلیس امنیت اقتصادی در مقابله با پول های کثیف

دانستنی :رییس پلیس امنیت اقتصادی ناجا سردار محمدرضا مقیمی درباره اقدامات پلیس امنیت اقتصادی در مقابله با پول های کثیف گفت: یک بخشی که ما به طور جدی به آن ورود کرده و برخورد با تخلفات آن جزو اولویت های ماست، بحث پولشویی است که با همکاری دولت و دیگر نهادها و دستگاه ها ازجمله دستگاه قضایی در حال انجام اقداماتمان هستیم.

به گزارش دانستنی ،رییس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از رصد و برخورد این پلیس با پولشویی در کشور خبر داد.

سردار محمدرضا مقیمی درباره اقدامات پلیس امنیت اقتصادیدر مقابله با پول های کثیف گفت: یک بخشی که ما به طور جدی به آن ورود کرده و برخورد با تخلفات آن جزو اولویت های ماست، بحث پولشویی است که با همکاری دولت و دیگر نهادها و دستگاه ها ازجمله دستگاه قضایی در حال انجام اقداماتمان هستیم.

وی با بیان اینکه در این زمینه همراهی دستگاه ها از جمله دولت بسیار مهم است، گفت: خوشبختانه دستاوردها و نتایج خوبی هم به دست آورده ایم.

رییس پلیس امنیت اقتصادی ناجا درباره مهمترین پرونده ها در این حوزه نیز گفت: به طور کلی و نه فقط صرفا در موضوع پولشویی با توجه به اینکه پرونده های ما پرونده های کلانی است تا زمانی که پرونده بسته نشود ما نمی‌توانیم جزئیات را اعلام کنیم. ضمن آنکه بعضا مسئولان کشوری هم خودشان هم در این مورد مصاحبه می کنند یا دادگاه های افراد متخلف برگزار می شود و مردم از آن با خبر می شوند.

سردار مقیمی ادامه داد: بنابراین اینکه پلیس اقتصادی جزئیات پرونده ای را اعلام نکند، دلیلش این نیست که ما در آنها نقشی نداشته ایم، بلکه بسیاری از پرونده های کلان با پیگیری های پلیس نهایی شده و امروز دادگاه های آن در حال برگزاری است.

رییس پلیس امنیت اقتصادی ناجا درباره همکاری دولت با این پلیس نیز تصریح کرد: همکاری دولت با ما خوب بوده و ارتباطات خوبی داریم و هرکاری هم که دولت در این زمینه داشته ما انجام دادیم.

سردار مقیمی در مورد محل رسیدگی به پرونده های کلان اقتصادی نیز گفت: بخشی از پرونده ها در استان ها تشکیل و پیگیری می شود، اما گاهی در مورد برخی دیگر از پرونده ها یک بخشی در استان و بخشی از آن هم در مقر مرکزی پلیس امنیت اقتصادی ناجا رسیدگی می شود.

 

این مطالب را نیز ببینید!

استفاده کودکان از گوشی همراه-الگوی مصرف-درست مصرف کنیم

توصیه های امنیتی در باره استفاده کودکان از گوشی همراه

مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای، نسبت به تهدیدات امنیتی درباره استفاده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانستنی آنلاین