صفحه اصلی / اخبار / نیروهای مسلح آمادگی بسیار خوبی برای دفاع از مرزها دارند

نیروهای مسلح آمادگی بسیار خوبی برای دفاع از مرزها دارند

دانستنی :فرمانده نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه نیروهای مسلح و نیروی انتظامی آمادگی بسیار خوبی برای دفاع از مرزها و امنیت مرزها و به ویژه امنیت مرزهای آبی دارند گفت: اقدامات بسیار خوبی طی چند ماه و چند سال گذشته صورت گرفته و ارتقا هم پیدا خواهد کرد.

به گزارش دانستنی ،از فارس،سردار حسین اشتری ظهر امروز در بازدید از جزیره خارگ در جمع خبرنگاران با تسلیت ایام محرم هدف از این بازدید را دیدار با مسؤولین و مردم این جزیره عنوان کرد و افزود: در این بازدید از نزدیک وضعیت دریابانی و پاسگاه‌ها مورد بررسی و در صورتی که نیازهایی باشد آنها برطرف کنیم.

فرمانده نیروی انتظامی کشور با بیان اینکه  نیروهای مسلح و نیروی انتظامی آمادگی بسیار خوبی برای دفاع از مرزها و امنیت مرزها و به ویژه امنیت مرزهای آبی دارند گفت: اقدامات بسیار خوبی طی چند ماه و چند سال گذشته صورت گرفته و ارتقا هم پیدا خواهد کرد.

وی درباره وضعیت استان  بوشهر در شاخص‌های امنیتی گفت: استان بوشهر یکی از استان‌های امن و با ثبات و بسیار از نظر کاهش جرائم پیشرفت خوبی داشته و جزو استان‌های برتر کشور است.

گفتنی است، فرمانده ناجا با حضور در جزیره خارگ از اسکله T، اتاق کنترل نفت، مرزبانی و پاسگاه انتظامی در جزیره خارگ بازدید کرد.

این مطالب را نیز ببینید!

استفاده کودکان از گوشی همراه-الگوی مصرف-درست مصرف کنیم

توصیه های امنیتی در باره استفاده کودکان از گوشی همراه

مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای، نسبت به تهدیدات امنیتی درباره استفاده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانستنی آنلاین