صفحه اصلی / اخبار / توقیف خودرو حامل ۶ میلیارد کفش قاچاق

توقیف خودرو حامل ۶ میلیارد کفش قاچاق

دانستنی :جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف یک کامیون حامل کفش قاچاق به ارزش ۶ میلیارد ریال در شهرستان دیر خبر داد.

به گزارش دانستنی ،از میزان،سرهنگ ” حیدر سوسنی” از توقیف یک کامیون حامل کفش قاچاق به ارزش ۶ میلیارد ریال در شهرستان دیر خبر داد و گفت: در سال حمایت از رونق تولید، مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا به عنوان اولویت مهم مأموریتی در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان دیر قرار گرفته است.

این مقام انتظامی عنوان کرد: در یک عملیات هدفمند با اقدامات اطلاعاتی یک کامیون حامل کالای قاچاق در حال خروج از شهرستان دیر در محور دیر- دوراهک متوقف شد.

وی با بیان اینکه پس از بازرسی کامیون ۳ هزار جفت کفش فاقد مدارک گمرکی کشف شد، عنوان داشت: برابر نظر کارشناسان ارزش این محموله از سوی کارشناسان ۶ میلیارد ریال برآورد شده و در این رابطه یک متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت.

سرهنگ سوسنی اظهار داشت: یکی از مهمترین ارکان مقابله با پدیده قاچاق همکاری مردم است و می‌بایست هرگونه اخبار و اطلاعات مربوط به قاچاق را با تماس با تلفن ۱۱۰ اطلاع رسانی تا برخورد مناسب و به موقع صورت گیرد.

این مطالب را نیز ببینید!

افزایش امنیت وب سایت

اکثر حملاتی که علیه وب سایت‌ها صورت می‌گیرد، به این دلیل نیست که اطلاعات شما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانستنی آنلاین