صفحه اصلی / اجتماعی / گزارش آخرین وضعیت مبتلایان به کرونا در هرمزگان

گزارش آخرین وضعیت مبتلایان به کرونا در هرمزگان

دانستنی آنلاین: رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان به بیان جزئیات آخرین مبتلایان به کرونا و فوتی های بر اثر کووید ۱۹ در استان هرمزگان پرداخت.

آخرین وضعیت مبتلایان به کرونا

به گزارش پایگاه خبری دانستنی آنلاین  به نقل از ایسنادکتر حسین فرشیدی در۱۶ خردادماه در جمع خبرنگاران، گفت: ۳۸۷۹  نفراز شروع خطر اپیدمی به عنوان بیمار حاد تنفسی بستری شده اند که از این تعداد ۳۳۷۰ نفر ترخیص شده اند و ۲۵۷ نفر همچنان بستری هستند که ۱۸۵ نفر ایزوله و ۳۴ نفر در ICU هستند که (۱۱ نفر از بیماران بستری در آی سی یو  بدحال هستند)  و ۳۸ نفر در بخشهای عادی بستری هستند.

107مورد بستری با ازمایش مثبت

وی با بیان اینکه از این تعداد برخی از افراد بصورت سرپایی که ۲۱۷۹۷  نفر بودند تا کنون به دلیل مشکوک بودن به کرونا نمونه گیری شده است، تصریح کرد: از ۲۱۷۹۷ مورد مشکوک، ۵۰۱۹ نفر مثبت تا امروز به ثبت رسیده است که ۲۵۶۲ بهبود یافته، ۱۰۷ نفر بستری با آزمایش مثبت، ۲۲۸۰ نفر تحت مراقبت خانگی، ۴ نفر در مرکز تکمیل درمان، ۶۶ نفر فوتی قطعی که ۹ مورد مرگ جدید نیز به ثبت رسیده است.
فرشیدی در تشریح ۹ فوتی جدید، اضافه کرد: ۳ مورد مربوط به ۴۸ ساعت قبل بوده که روز گذشته ثبت شده و ۶ مورد نیز در طی ۲۴  ساعت گذشته اتفاق افتاده است.
وی با اشاره به ۶۶ مورد مرگ مشکوک به کرونا در استان هرمزگان، افزود: امروز ۳۳۳ مورد مثبت جدید در استان هرمزگان گزارش شده است که ۲۲۱ مورد در طی ۲۴ ساعت گذشته و ۱۱۲ مورد نیز پاسخی است که از انستیتو پاستور رسیده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان در پایان گفت: ۱۶۴۱۳ نمونه در استان هرمزگان تاکنون منفی اعلام شده است.

این مطالب را نیز ببینید!

ابلاغ عوارض جدید خروج از کشور

عوارض خروج از کشور براساس اعلام وزارت اقتصاد و به موجب قانون بودجه ۱۴۰۰ ابلاغ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *