صفحه اصلی / اخبار / موزه لوور با بیش از ۸ میلیون بازدید کننده

موزه لوور با بیش از ۸ میلیون بازدید کننده

بر اساس همین آمار این موزه تنها در شش ماه نخست سال ۲۰۱۸ میلادی ۵ میلیون بازدید کننده داشته است. بر اساس همین خبر در سال ۲۰۱۷ بیش از ۸ میلیون و ۱۰۰ هزار نفر از این موزه دیدن کردند که این رقم نسبت به سال میلادی قبل ۵/۹ درصد بیش تر می باشد.

به گزارش دانستنی ،بر اساس همین آمار این موزه تنها در شش ماه نخست سال ۲۰۱۸ میلادی ۵ میلیون بازدید کننده داشته است. بر اساس همین خبر در سال ۲۰۱۷ بیش از ۸ میلیون و ۱۰۰ هزار نفر از این موزه دیدن کردند که این رقم نسبت به سال میلادی قبل ۵/۹ درصد بیش تر می باشد.

بر اساس همین آمار موزه ملی چین در پکن با ۸ میلیون بازدید کننده، موزه هوا فضای واشنگتن و موزه متروپولیتن نیویورک به ترتیب در جایگاه های دوم و سوم جهانی قرار دارند.

در فهرست ۲۰ مرکز فرهنگی پر بازدید کننده در جهان همچنین نام  مرکز “ژرژ پمپیدو” با ۳/۳ میلیون نفر بازدید کننده در جایگاه بیستم نیز دیده می شود.

در بخش پارک های تفریحی نیز پارک دیزنی لند پاریس با  ۶/۹ میلیون بازدید کننده، یورو پارک آلمان با ۷/۵ میلیون نفر و پارک استودیو والت دیسنی امریکا با ۲/۵ میلیون نفر به ترتیب در جایگاه های ۱۲، ۲۱ و ۲۲ این دسته بندی قرار دارند.

این مطالب را نیز ببینید!

اقدامات پلیس امنیت اقتصادی در مقابله با پول های کثیف

دانستنی :رییس پلیس امنیت اقتصادی ناجا سردار محمدرضا مقیمی درباره اقدامات پلیس امنیت اقتصادی در مقابله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانستنی آنلاین