صفحه اصلی / اخبار / بازدیدهای ایمنی از هیات‌ها و تکایا

بازدیدهای ایمنی از هیات‌ها و تکایا

دانستنی :سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنیشهرداری تهران از انجام بازدیدهای ایمنی از هیات‌ها و تکایا توسط کارشناسان این سازمان خبر داد.

به گزارش دانستنی ،از ایسنا، سید جلال ملکی ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان درباره بازدید سازمان آتش‌نشانی از هیات‌ها و تکایا افزود: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران همچون سال‌های گذشته از چند روز پیش از آغاز فعالیت های هیئت و تکایا اقدام به بازدید ایمنی از فضای داخلی هیئت‌ها و تکایا و همینطور امکانات و تجهیزات داخل آن‌ها کرده است.

وی با اشاره به اینکه این سازمان هرساله این بازدیدها را انجام داده است گفت: در این بازدید  اگر مسائل ایمنی رعایت نمی‌شد یا کوتاهی و بی توجهی در این زمینه صورت می‌گرفت به مسئولان تکایا گوشزد شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه این بازدیدها همچنان ادامه دارد و گفت: اگر هیئت یا تکیه ای به تازگی تاسیس شده که کارشناسان آتش نشانی تاکنون از آن بازدید نکردند درخواست ما از مسئولان آن‌ها این است که به نزدیک‌ترین ایستگاه آتش نشانی مراجعه کنند و در خواست بازدید ایمنی را ثبت کنند.

وی با اشاره به حوادثی که در سال‌های گذشته اتفاق افتاده است گفت: در مواردی ممکن است که نقص‌هایی در سیستم برق کشی یا گاز کشی به ویژه در آشپزخانه ها حادثه‌هایی را رقم بزند. خوشبختانه در حال حاضر در فصل گرما هستیم و نگرانی درباره گاز گرفتگی وسایل گرمایشی نداریم اما در مورد سیستم برق کشی، تجهیزات و سازه‌ها و نصب آن‌ها لازم است که مسئولان تکایا کنترل خود را افزایش دهند و نکات ایمنی را رعایت کنند.

این مطالب را نیز ببینید!

لزوم ارتقای آموزش و سازماندهی گروه‌های مردمی دوام

رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران بر ارتقا کمی و کیفی آموزش و سازماندهی گروه‌های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *