صفحه اصلی / اخبار / بازی‌های کامپیوتری باعث قتل عام یک خانواده

بازی‌های کامپیوتری باعث قتل عام یک خانواده

فردی در لاهور بر اثر تاثیرپذیری زیاد از یک بازی رایانه ای، با بازسازی یکی از صحنه های بازی، خانواده اش را به قتل رساند.

به گزارش خبری پایگاه دانستنی انلاین به نقل از العالم؛ استفاده زیاد از کامپیوتر و غرق شدن در بازی‌های رایانه‌ای می‌تواند اثرات سوء روی رفتار افراد داشته باشد، این تاثیرگذاری در کودکان و نوجوانان نمود بیشتری دارد و آن‌ها می‌خواهند خودشان را جای شخصیت اصلی بازی بگذراند و فکر می‌کنند که زندگی واقعی نیز همان زمان بازی است. به تازگی خبری منتشر شده که فردی معتاد به بازی معروف PUBG از اهالی لاهور پاکستان، صحنه‌ای از این بازی را در زندگی واقعی خود بازسازی کرد و تعدادی از اعضای خانواده‌اش را به قتل رساند.

بر اساس گزارش ARY News، شخصی به نام بلال که به بازی PUBG اعتیاد دارد، خواهر شوهر، دوست، مادر، خواهر و برادر خود را هدف گلوله قرار داد و در این ماجرا دو نفر را کشت و سه نفر را زخمی کرد. این روزنامه خاطرنشان کرد که دوربین‌های نظارتی بلال را قبل از شروع شلیک به سمت خانواده‌اش، با کلاه ایمنی و ژاکت شبیه یکی از جلیقه‌های بازی مشاهده کرده اند.

عمر بلوچ، مدیر پلیس منطقه، گفت که متهم به بازی فوق الذکر اعتیاد داشت و اعضای خانواده وی از انجام این بازی توسط او جلوگیری می‌کردند. بلوچ گفت: “متهم پس از مشاجره با اعضای خانواده اش در آن روز صحنه بازی PUBG را بازآفرینی کرد و اسلحه‌ای آورد و به سمت خانواده خود شلیک کرد. “

این مطالب را نیز ببینید!

مهمترین علل وضعی تصادفات رانندگی/ راهکار چیست؟

سومین نشست کارگروه وضعی و انتظامی ذیل کمیسیون پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *